Telewizja Cyfrowa - Jambox PDF Drukuj Email

Jambox to lepsza alternatywa telewizji kablowej w przystępnej cenie.

Telewizja HD (High Definition)
to bezkompromisowa jakość obrazu. Przy standardowej rozdzielczości na ekranie wyświetlane jest 576 linii poziomych, natomiat przy HD ta ilość to nawet 1080 linii. Wyższa rozdzielczość oznacza większą ilość pikseli na ekranie telewizora, przez co obraz jest kilkukrotnie bardziej szczegółowy i ostry. Oprócz panoramiczenego formatu, większość programów w formacie HD nadaje także dźwięk przestrzenny. Jeśli dysponujesz odpowiednim sprzętem audio możesz podłączyć dekoder JAMBOX do twojego kina domowego i poczuć się tak jakby brało się udział w tym co się ogląda.

Aby korzystać z telewizji wysokiej rozdzielczości wystarczy wybrać jeden z dekoderów JAMBOX HD i podłączyć go kablem HDMI do swojego telewizora HD.

Telewizja cyfrowa Jambox daje możliwość, nagrywania Twoich ulubionych programów, jak również oglądania telewizji w cyfrowej jakości na wielu telewizorach jednocześnie. Dzięki usłudze JAMBOX Online jest możliwe oglądanie telewizji również na komputerze, laptopie, tablecie czy smartfonie.

Dostępność usługi Jambox:
Telewizję Jambox sprzedajemy jako usługę samodzielną lub w pakietach z innymi usługami, wszędzie tam gdzie mamy zasięg usług:
- FTTH (Światłowód do domu)
- FTTB (Światłowód do budynku).


Cennik pakietów:
Nazwa pakietu
Czas trwania umowy
Opłata abonamentowa
Opłata aktywacyjna
JAMBOX PLUS Bogaty
(Lista kanałów)
12 miesięcy
59 zł
49 zł
JAMBOX PLUS Korzystny
(Lista kanałów)
12 miesięcy49 zł
49 zł


Dodatkowy odbiornik:
Multiroom 15 zł / miesiąc / sztuka
usługa dostępna na kolejnym dekoderze STB
w ramach jednego abonamentu


LISTA DOSTĘPNYCH KANAŁÓW

 

Zaufali nam

Współpraca


Kike